وکیل آنلاین

برخورد قاطعانه با عاملان حادثه تروریستی چابهار خواهیم داشت

ناجا

برخورد قاطعانه با عاملان حادثه تروریستی چابهار خواهیم داشت

فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به حادثه تروریستی چابهار با تاکید بر اینکه دشمنان بدانند با چنین تحرکات کور و مذبوحانه ای نمی توانند در عزم و اراده نیروهای مسلح و مردم خللی وارد کنند، گفت: با عاملان این حادثه قاطعانه برخورد می کنیم.

سردار حسین اشتری روز شنبه در نشست با دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین و گرامیداشت روز دانشجو، افزود: دو روز قبل، عامل یک گروه تروریستی به دنبال نفوذ به یکی از مقرهای انتظامی شهرستان چابهار بود، که با لطف الهی، هوشیاری و واکنش سریع نیروهای پلیس، این عامل انتحاری ناکام ماند.

وی اظهار داشت: دشمنان به دنبال ناامن کردن کشور هستند اما باید بدانند با چنین تحرکات کور و مذبوحانه ای نمی توانند در عزم و اراده نیروهای مسلح و مردم خللی وارد کنند.

سردار اشتری تأکید کرد: نیروهای پلیس با اقتدار روزافزون مأموریت ها را دنبال و اجرایی می کنند و با عاملان اصلی این تحرک تروریستی نیز قاطعانه برخورد می کنیم و برای خانواده شهدای این حادثه تروریستی نیز از خداوند منان طلب اجر و پاداش داریم.

وی در پاسخ به این سوال که خودروی عامل انتحاری حامل چه میزان مواد منفجره بود، گفت: موضوع در حال بررسی است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت روز دانشجو گفت: در این روز در سال 1332، سه نفر از دانشجویان عزیز به شهادت رسیدند و در واقع شهادت این سه دانشجوی عزیز در راستای استکبارستیزی و برای استقلال کشور بود، به همین دلیل هر ساله مراسم های مختلفی در گرامیداشت این روز در سراسر کشور برگزار می شود.

وی اظهار داشت: طی سال های اخیر دانشگاه علوم انتظامی امین رشد و پیشرفت خوبی داشته و جایگاه علمی این دانشگاه نیز ارتقا یافته که این به دلیل دارا بودن دانشکده، آزمایشگاه و کارگاه های تخصصی است که این ظرفیت ها برای ارتقای دانش تخصصی و مهارتی دانشجویان بسیار کاربردی است.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین، دانشجویانی پرتلاش، باانگیزه و دارای روحیه انقلابی و ولایی هستند و این مهم را سرمایه ای بزرگ می دانیم و این دانشجویان عزیز طی 30 سال برای تأمین و توسعه نظم و امنیت کشور خدمت صادقانه خواهند داشت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

افزودن یک دیدگاه