برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب در دستور کار دادگستری استان یزد

برخوردبا-چاه-های-غیر-مجاز

برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب در دستور کار دادگستری استان یزد

رئیس کل دادگستری استان یزد بر شناسایی و برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب تأکید کرد و گفت: در راستای صیانت از حقوق عمومی و بیت المال باید از هرگونه قانون شکنی و تجاوز به منابع آبی جلوگیری شود.

محمد رضا حبیبی در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال استان یزد، افزود: تدبیر در مصرف آب و فرهنگ سازی در این زمینه از مهمترین ارکان غلبه بر بحران کم آبی است.

رئیس کل دادگستری استان یزد بیشترین مصرف آب در کشور را مصرف در بخش کشاورزی اعلام کرد و گفت: در شرایط کنونی، تغییر در شیوه های آبیاری، حرکت به سمت مکانیزه و مدرن کردن آبیاری و بهینه مصرف کردن ذخایر آبی اجتناب ناپذیر است.

این مقام قضایی بر شناسایی و برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب تأکید کرد و گفت: در راستای صیانت از حقوق عمومی و بیت المال باید از هرگونه قانون شکنی و تجاوز به منابع آبی جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به ایام عید و تعطیلی ادارات، اظهار کرد: کشیک های نوروزی از مجموعه قضایی و مجموعه های متولی در امور اراضی اجازه هیچ گونه تعدی و تجاوزی را به افراد سودجو و فرصت طلب نخواهند داد.

وی الزام دقیق بر حقوق بیت المال و حقوق خصوصی افراد را ضروری دانست و گفت: در راستای صیانت از اموال عمومی و حقوق بیت المال باید به مالکیت های خُرد و خصوصی افراد نیز توجه کرد تا حقوق آحاد جامعه رعایت شود.

حبیبی اظهار کرد: نباید اجازه داد برخی سوء مدیریت ها و یا اختلاف نظر ها، تبعات اجتماعی برای جامعه ایجاد کند و یا به اتحاد ملی و همبستگی مردم لطمه وارد کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب در دستور کار دادگستری استان یزدinstagram برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب در دستور کار دادگستری استان یزد

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android برخورد با فعالیت چاه های غیر مجاز و اضافه برداشت های غیر قانونی آب در دستور کار دادگستری استان یزد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

 

افزودن یک دیدگاه