رئیس کل دادگستری ایلام: بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی خود را به نمایش می گذارند

بانوان-کشورمان-در-عرصه-های-مختلف

رئیس کل دادگستری ایلام: بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی خود را به نمایش می گذارند

رئیس کل دادگستری ایلام گفت: امروز، بانوان کشورمان به برکت انقلاب در عرصه های مختلف توانایی و استعدادهای خود را در پذیرش مسئولیت ها به نمایش می گذارند.

محمد رزم در همایش بانوان فاطمی استان که با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد اظهارداشت: زنان با شکل گیری انقلاب اسلامی منزلت دوباره یافتند و امروز بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی و استعدادهای خود را در پذیرش مسئولیت ها به نمایش می گذارند.

وی افزود: دستگاه قضایی نیز تلاش کرده زمینه حضور بانوان را در حوزه های مختلف قضایی فراهم کند و مجموعه دادگستری استان ایلام نیز در این زمینه عملکرد قابل دفاعی از خود ارائه کرده است.

رئیس کل دادگستری ایلام تاکید کرد: ۱۱۵ نفر از نیروهای دادگستری استان ایلام را زنان تشکیل می دهند که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند و در این میان ۵ نفر مسئولیت خطیر قضاوت را نیز برعهده دارند.

رزم ادامه داد: رسیدن به مقام قضاوت که بسیار خطیر و حساس است نشان دهنده ویژگی ها و توانایی های بانوان است و دستگاه قضایی نیز بر توسعه این امر تاکید دارد.

وی خاطر نشان کرد: وجود دانش آموختگان بسیار در حوزه های مختلف حقوقی و قضایی این فرصت را در اختیار مسئولان قرار داده تا بتوانند نیروهای توانمند و مورد نیاز خود را جذب کنند و امیدواریم بتوانیم سال آینده در میان بانوان افراد بیشتری را برای برطرف کردن کمبود پرسنل خود استخدام کنیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس کل دادگستری ایلام: بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی خود را به نمایش می گذارندinstagram رئیس کل دادگستری ایلام: بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی خود را به نمایش می گذارند

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس کل دادگستری ایلام: بانوان کشورمان در عرصه های مختلف توانایی خود را به نمایش می گذارند

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز