روایت آمار بالای احزاب در ایران و خروجی کم اثر آن‌ها

نماینده مردم

روایت آمار بالای احزاب در ایران و خروجی کم اثر آن‌ها / با ساختار بازار مسگرها در احزاب به جایی نمی رسیم
سرویس سیاسی

 

نماینده مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر احزاب فصلی و مقطعی رشد و فعالیت می کنند  ولی بعد از انتخابات ها این تب فعالیت فروکش می کند.

رمضانعلی سبحانی‌فر  در خصوص قانون نحوه فعالیت احزاب برای ساماندهی، اظهار داشت: اگر بخواهیم در کشور ما مسئولان پاسخگو باشند و توسعه ایجاد شود و آزادی بیان یا انواع دیگری از آزادی بیشتر باشد، باید احزاب را فعال کنیم.

نماینده مردم سبزوار، جوین، خوشاب و جغتای در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احزاب می توانند به مردم پاسخگو باشند و شفافیت بیشتری را ایجاد کنند ، بیان کرد : احزاب برای کسب قدرت ضعف های یکدیگر را بیان می کنند همچنین برای اینکه احزاب در افکار عمومی محکوم نشوند به دنبال رفع نواقص خود هستند.

وی با بیان اینکه اگر احزاب برای کسب قدرت با یکدیگر رقابت کنند، دیگر شاهد درگیری دولت و مردم نخواهیم بود، افزود: در صورت فعال بودن احزاب، آن‌ها تشخیص می دهند چه کسی مسئولیت را بر عهده گیرد و در صورت بروز مشکلاتی فقط یک نفر تاوان مشکلات را نمی دهد.

سبحانی فر با بیان اینکه به وجود آمدن توسعه و آزادی در گرو فعالیت احزاب است، متذکر شد: در حال حاضر احزاب فصلی و مقطعی رشد و فعالیت می کنند  ولی بعد از انتخابات ها این تب فعالیت فروکش می کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدد فراوان احزاب سبب شده تا بازار مسگرهایی به وجود آید که صداهای متفاوتی از آن خارج می‌شود ولی یک صدای هماهنگی از احزاب به گوش نمی‌رسد، گفت: اگر وضعیت احزاب ساماندهی شود صدای گوش نوازی از احزاب شنیده می شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram روایت آمار بالای احزاب در ایران و خروجی کم اثر آن‌هاinstagram روایت آمار بالای احزاب در ایران و خروجی کم اثر آن‌ها
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android روایت آمار بالای احزاب در ایران و خروجی کم اثر آن‌ها
منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز