اقدامات تروریستی در شب های قدر خنثی شد

اقدامات-تروریستی

اقدامات تروریستی در شب های قدر خنثی شد

سردار سعید منتظرالمهدی با اعلام این که مراسم لیالی قدر، سالگرد ارتحال امام(ره) و راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل برگزار شد به اقدامات تروریستی اشاره کرد که جزئیات خنثی سازی آن توسط تکاوران پلیس و مرزبانان در شب های قدر را تشریح کرد.

سخنگوی نیروی انتظامی در بیست و یکمین نشست سخنگویی ناجا، اظهار داشت: مراسم لیالی قدر و سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام (نورالله مرقده الشریف) و همچنین راهپیمایی مثال زدنی روز قدس در سایه امنیت کامل به فضل و کرم الهی، تلاش همکاران من در پلیس های تخصصی و دیگر دستگاه ها و نیز همکاری مردم عزیز کشورمان برگزار شد.

معاون اجتماعی ناجا خاطر نشان کرد: در سایه برگزاری امن تمامی این مراسم ها، در مرزها، مرزبانان غیرتمند نیروی انتظامی از ورود یک گروه مسلح 20 نفره به خاک کشورمان در منطقه سردشت جلوگیری کردند و در مصاف با آنان 2 نفر از افسران رشید و غیرتمند مرزبانی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در منطقه سراوان نیز یک تیم انتحاری در کمین و تور پلیس قرار گرفت و عامل انتحاری قبل از هرگونه اقدامی با ضرب گلوله از پای در آمد و مقادیر زیادی مهمات، جلیقه و بسته های انفجاری از آن کشف شد.

به گفته سردار منتظرالمهدی، در استان خراسان جنوبی نیز 4 نفر از کسانی که قصد اقدامات تروریستی در شب های قدر را داشتند، شناسایی و دستگیر شدند؛ همزمان در استان های قزوین، فارس و اصفهان 6 نفر از مرتبطین با آنان نیز دستگیر شدند.

ایشان اظهار داشتند: بالغ بر 10 تن انواع مواد مخدر را کشف و 8 نفر از سرکرده ها و قاچاقچیان مسلح دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان شاهد کاهش یک درصدی جرایم بودیم، بیان کرد: کشفیات پلیس آگاهی ناجا نیز با افزایش 14 درصدی همراه بوده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

افزودن یک دیدگاه