رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروهای مسلح نباید تضعیف شود

اقتدار-نیروهای-مسلح

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروهای مسلح نباید تضعیف شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه «اصلی‌ترین وظیفه نیروهای مسلح ایجاد امنیت است»، گفت: اگرچه نباید اجازه دهیم جرمی در حوزه نیروهای مسلح رخ دهد اما نباید بگذاریم اقتدار این نیروها نیز تضعیف شود.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در بیست و چهارمین مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم کرمانشاه با اشاره به اقتدار امروز ایران و نیروهای مسلح کشور اظهار کرد: امروز نیروهای ما در هر نقطه و سنگری پای کار هستند و عرصه را بر دشمن تنگ می‌کنند.
 
وی افزود: این آمادگی باعث شده دشمن هر روز برای لطمه زدن به ما طرح و نقشه جدیدی را دنبال کند؛ یک روز برجام را مطرح می‌کند، روز دیگر زیر تعهدات خود می زند و یک روز توان موشکی ما را بهانه می‌کند.

این مقام قضایی با بیان این‌که «دشمن تلاش می‌کند با ایجاد ایران هراسی، کشور ما را به عنوان تهدیدی برای منطقه معرفی کند»، افزود: این در حالیست که ایران عامل ثبات و امنیت در منطقه است و به واسطه اقتدار ایران اسلامی، امروز شر دشمن و عواملش از منطقه بیرون رانده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر لزوم تدوام اقتدار ایران اسلامی تاکید کرد و گفت: همانطورکه رهبر معظم انقلاب هم تاکید دارند تا ۲۵ سال آینده اسمی از رژیم صهیونیستی در منطقه باقی نخواهد بود، به شرط آنکه ما همچنان سرباز واقعی این مرز و بوم و نظام اسلامی باشیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین به نقش مهم نیروهای مسلح در تامین امنیت جامعه اشاره کرد و افزود: اگرچه نباید اجازه داد جرمی در حوزه نیروهای مسلح رخ دهد اما اقتدار این نیروها را نیز تضعیف نکنیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی تلاش برای پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح را ضروری خواند و تاکید کرد: پنج سال آسیب‌شناسی کردیم و راهکارهایی به دست آمده که نباید آن‌ها را نادیده بگیریم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه اخراج یک نظامی به معنی از دست دادن یک آجر در دژ محکم نیروهای مسلح است، افزود: اخراج باید آخرین راهکار باشد، زیرا به جز خود فرد برای خانواده و اطرافیانش نیز تبعاتی دارد.

وی بر لزوم حمایت از نیروهای مسلح هم تاکید و اظهار کرد: نیروی مسلح نباید هیچ هم و غمی جز تامین امنیت مردم داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی همچنین به ماجرای اغتشاشات خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و افزود: در برابر با مخلان امنیت نباید سکوت کرد، بلکه باید با اقتدار و تمام توان با آنها برخورد کرد تا امنیت جامعه حفظ شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروهای مسلح نباید تضعیف شودinstagram رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروهای مسلح نباید تضعیف شود

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروهای مسلح نباید تضعیف شود

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز