اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشور

افزایش-تعداد-نمایندگان

اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشور

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: در مورد افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشور اختلاف نظر وجود دارد که بعد از تعطیلات نوروز این اختلافات بررسی می‌شود.

در خصوص طرح افزایش تعداد نمایندگان، اظهار داشت: طرح افزایش ۴۰ نماینده به ۲۹۰ نماینده به تعداد نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها تصویب شد ولی در مورد افزایش تعداد نمایندگان برخی استان‌ها، اختلاف نظرهایی وجود دارد.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استان‌هایی که در زمینه افزایش تعداد نمایندگان آن‌ها اختلاف نظر داریم را کنار گذاشتیم و برای بقیه استان‌هایی که اختلاف نظری وجود ندارد، رای گیری کردیم که با رای موافق اعضای کمیسیون شوراها، تصویب شد.

وی افزود: در مورد ۹ استان اختلاف نظر وجود دارد بعد از تعطیلات نوروز این اختلافات بررسی می‌شود.

کولیوند گفت: این بار امیدوار هستیم که طرح افزایش تعداد نمایندگان در صحن مجلس شورای اسلامی امیدوار هستیم، دلیل اینکه طرح افزایش تعداد نمایندگان در مجالس قبلی تصویب نمی‌شد به این دلیل بود که در آن زمان قرار بود فقط ۲۰ نماینده به تعداد نمایندگان اضافه شود ولی اکنون ۴۰ نماینده اضافه می‌شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشورinstagram اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشور

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان ۹ استان کشور

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

افزودن یک دیدگاه