دبیر ستاد حقوق بشر مطرح کرد: اذعان دشمنان جمهوری اسلامی به پیشرفت‎های حقوق بشری ایران

اذعان-دشمنان-جمهوری-اسلامی

دبیر ستاد حقوق بشر مطرح کرد: اذعان دشمنان جمهوری اسلامی به پیشرفت‎های حقوق بشری ایران

محمد جواد لاریجانی گفت: هیأت جمهوری اسلامی ایران مجموعه وسیعی از اسناد را که پاسخ تک تک اتهامات است در اختیار همه افراد گذاشتند و صحبت هایی که در اجلاس شورای حقوق بشر مطرح شد دشمنان جمهوری اسلامی را مجبور کرد تا به پیشرفت هایی که بوده اذعان کنند.

 محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت: هیات جمهوری اسلامی ایران با کمک سفارت، قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر مجموعه وسیعی از اسناد را که پاسخ تک تک اتهامات است در اختیار همه افراد گذاشتند؛ صحبت هایی که در اجلاس شورای حقوق بشر مطرح شد دشمنان جمهوری اسلامی را مجبور کرد تا به پیشرفت هایی که بوده اذعان کنند.

لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان اضافه کرد: آمریکا و اروپا فکر میکنند حالت توفیق آمیز دائمی دارند در حالی که وضع حقوق بشر در این کشورها در بدترین وضع است، باید شاهد پیشرفت در این کشورها باشیم و روزی بیاید که حقوق بشر این کشورها و وضعیت افتضاحی که در این جا هست و ظلم ها و جسارت هایی که به انسان ها می شود تحت پیگرد قرار گیرد.

وی افزود: در این اجلاس کشور استرالیا راجع به اعدام های زیر هجده سال صحبت کرد و بر علیه ایران انتقادهایی داشت، استرالیا کشوری است که بدترین کارنامه را راجع به بومیان خودش دارد و بطور دائم و مستقیم نسل کشی کرده؛ همین چند ماه گذشته یک خانم باردار ایرانی را بدون هیچ اتهام تایید شده ای زندانی کردند که مجبور شد کودک خود را در زندان به دنیا بیاورد و فقط می گویند آمریکایی ها ناراحت و مشکوک بودند، این وضعیت حقوق بشر افتضاحی است که آنها به دنبال آن هستند.

لاریجانی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه شما صحبت از اصلاحاتی داشتید که در ساختار حقوق بشر دنیا باید صورت بگیرد، این صدای شما چقدر به گوش کشورهای مستقل رسیده است گفت: با توجه به فضایی که وجود دارد و صراحتی که جمهوری اسلامی در بیانش دارد این یک صدای دیگر است؛ این صدایی است که دنیا منتظر آن است تا حقوق بشر را از شر اینگونه نفاق های عملی خلاص کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram دبیر ستاد حقوق بشر مطرح کرد: اذعان دشمنان جمهوری اسلامی به پیشرفت‎های حقوق بشری ایرانinstagram دبیر ستاد حقوق بشر مطرح کرد: اذعان دشمنان جمهوری اسلامی به پیشرفت‎های حقوق بشری ایران

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android دبیر ستاد حقوق بشر مطرح کرد: اذعان دشمنان جمهوری اسلامی به پیشرفت‎های حقوق بشری ایران

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

افزودن یک دیدگاه