آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شد

مسابقات قرآن

با حضور حجت الاسلام والمسلمین میانجی؛ آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شد

با حضور معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز شورای حل اختلاف کشور، آیین اختتامیه پنجمین دوره از مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شد.

 

 

به گزارش دادگستری استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین احمدی میانجی در این مراسم مسابقات قرآن را سراسر نور و خیر و هدایت دانست و افزود: همانگونه که قرائت قرآن در روز حساب موجب ترفیع درجات انسانی می شود، فراگیری و ترویج فرهنگ قرآنی در زندگی دنیوی نیز آرامش و توفیق را موجب خواهد شد.

وی با بیان اینکه «عارف و عامل به احکام قرآنی زندگی با سعادت و زیبائی خواهد داشت»، خاطرنشان کرد: شهری که تمام مردم آن با عمل به احکام قرآنی امانت دار و وفا کننده به عهد باشند در مسیر تکامل و توسعه حرکت خواهد کرد. 

حجت الاسلام والمسلمین میانجی با تاکید بر اینکه باید علاوه بر عبادات و آداب ظاهری، دستورات قرآنی را فهمید و به آن عمل کرد، جایگاه حق الناس را در پیشگاه عدالت الهی مهم برشمرد و گفت: انسان باشد تلاش کند تا حق الناس بر ذمه او نباشد چرا که خداوند از حق خود با استغفار و توبه بنده می گذرد اما گذشتن از حق الناس بسیار سخت است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شدinstagram آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شد
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه یک قوه قضائیه در همدان برگزار شد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز