ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان تا چه زمانی پایدار می ماند؟

ائتلاف-بین-کارگزاران-و-اصلاح-طلبان

ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان تا چه زمانی پایدار می ماند؟

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد کارگزاران جزء مجموعه اصلاح طلبان شده و فعالیت می کنند اما ممکن است از لحاظ دیدگاه در حوزه هایی اختلاف نظر باشد که این مهم نیز باعث برهم خوردن ائتلاف نمی شود.

محمود صادقی در پاسخ به این سوال که در برهه زمانی خصوصا بعد از سال ۸۸ نزدیکی بین کارگزاران و اصلاح طلبان بوجود آمده از این رو این ائتلاف تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: در فعالیت های سیاسی هماهنگی زیادی بین این دو وجود دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: کارگزاران هم اکنون رسما جزء مجموعه شده و فعالیت می کنند.

وی همچنین ادامه داد: البته ممکن است از لحاظ دیدگاه در حوزه هایی اختلاف نظر باشد که این موضوع شاید در لایه های مختلف اصلاح طلبان نیز وجود داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان فعلا وجود دارد و دلیل برای برهم خوردن آن نیست، تصریح کرد: البته شخصا و تعدادی از تشکل های اصلاح طلب برخی از دیدگاه های کارگزاران را نمی پسندیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد به عنوان مثال در حوزه اقتصاد، عدالت اجتماعی و غیره شخصا دیدگاه هایم با دیدگاهشان تفاوت دارد ولی باید اذعان کرد که این موضوع موجب برهم خوردن ائتلاف نمی شود.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان تا چه زمانی پایدار می ماند؟instagram ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان تا چه زمانی پایدار می ماند؟

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android ائتلاف بین کارگزاران و اصلاح طلبان تا چه زمانی پایدار می ماند؟

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

 

افزودن یک دیدگاه